Taisyklės

Registruotis kviečiame ir jau susibūrusias komandas, norinčias atstovauti savo įmonę, organizaciją ar universitetą, ir individualius asmenis, kurie iki hakatono pradžios bus suburti į komandas.

Komandos narių skaičius 3–5 asmenys.

Registracija vyksta iki 2022 m. rugsėjo 22 d.

Su atrinktomis komandomis susisieksime po registracijos. Individualiai užsiregistravę asmenys bus suburti į komandas. Visiems hakatono dalyviams bus suteikta informacija apie taisykles ir programą.

Registruojantis nepamirškite pasirinkti iššūkio.

  • Hakatonas yra skirtas  spręsti iššūkius, kurti ir veikti čia ir dabar, todėl negalima dalyvauti su jau taikomais komerciniais sprendimais. 
  • Dalyviai gali dalyvauti iš viso pasaulio, kuriems skaidrumas yra vertybė.
  • Rugsėjo 29–30 d. bent vienas komandos narys (komandos vadovas ar kt.), privalo dalyvauti ir prisijungti prie renginio platformos.
  • Hakatono dalyviai, siekiantys patekti į finalą ir laimėti prizus, turės įrašyti idėją / prototipą pristatančius video, juos pristatyti tiesioginės transliacijos metu ir atsakyti į komisijos klausimus, vyksiančio pusfinalio metu rugsėjo 30 d.
  • Hakatono metu sukurtų idėjų, prototipų ar kitų kūrinių nuosavybės teisė priklauso tik kūrėjams / autoriams.
  • Hakatono organizatoriai pasilieka teisę anksčiau laiko stabdyti registraciją ir pašalinti dalyvius be pranešimo, kurie neatitinka taisyklių bei Integrity Hackathon vertybių.

2022 m. rugsėjo 29–30 d. komandos su mentoriais bei komisijos nariais bendraus virtualiu būdu, o su į finalą patekusiomis 3 geriausiomis komandomis pasimatysime Vilniuje 2022 m. lapkričio 11 d., kur išrinksime pačią inovatyviausią idėją skaidresnei Europai.